Niedzielne ogłoszenia parafialne

Z racji nieczynnej ostatnio kancelarii postanowiłam wprowadzić małe zmiany w ramówce nadawanych seriali. Zdecydowałam zresetować cykl i od najbliższego tygodnia pojawi się jedynie odcinek kancelarii – standardowo w czwartek o 9:30. W kolejnym tygodniu będzie opublikowana sypialnia – również standardowo we wtorek o 9:30. A zatem oba seriale będą się pojawiały naprzemiennie, co dwa tygodnie.

Zmiana została podyktowana niepodatną do dalszego zagięcia czasoprzestrzenią. Starałam się, jak mogłam, by docisnąć ją jeszcze bardziej, ale paskuda stawia ciężki, zmasowany opór. Poza tym, wpływ na zmianę miały także ostatnie zawirowania emocjonalne, które, co prawda, nie są u mnie nowością, ale w połączeniu z innymi zawirowaniami emocjonalnymi, natłokiem spraw zawodowych i niezawodowych oraz ogólną mechaniczną pomarańczą, w której tkwię, tak będzie po prostu lepiej.

Nie zwykłam była się poddawać, a więc nie jest to dla mnie prosta decyzja. Chciałabym iść z całym światem na głowie, tylko, że często zapominam, iż nie jestem orbitą. Nie uniosę całego jestestwa na swoich kościstych barkach, choćbym nie wiem, jak bardzo tego chciała. Ale próbuję! Próbować i marzyć zawsze warto. To jedyne, czego nikt nam nigdy nie odbierze.

A tak swoją drogą, w mojej głowie pełnej marzeń ostatnio dużo się dzieje. Tak dużo, że nie nadążam tego spisywać. Chodzę pięćdziesiąt metrów ponad chodnikami, rozkojarzona i z zaciśniętym żołądkiem. Nawet słodkie już mnie tak nie kusi. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam w takim stanie. Zadziało się coś dziwnego i zarazem pięknego. Coś silniejszego ode mnie, nad czym nie potrafię zapanować. Chodzę, jak w amoku, z resztkami prześwitującej przez mydlaną bańkę świadomości. Czy ona pryśnie? Lepiej, żeby nie. Chciałabym w niej tkwić do końca swych dni. Dlaczego czuję, że zostało ich już tak niewiele? Muszę się pospieszyć. Zegar tyka coraz głośniej.

#aktualności #idealnywkancelarii #idealnywsypialni #kulisy #przemyśleniachoregoumysłupizgniętejnastolatki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *